Trzy mecze na Korso Amator League

Karne dla Cmolasu strzelali: Mazur i Płaza

Nie trafili: Mokrzycki, Szkodziński i Jachyra

Oldboys Cmolas wystąpili w składzie;

Obara, Gul – Płaza, Mokrzycki, Mazur, Szkodziński, Lubera, Jachyra, Brudz, Wojdyło, Kubik oraz Fornal

Podsumowując:

Oldboys Cmolas rozegrali trzy mecze. Jedna porażka, jedno zwycięstwo i jeden remis. Zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze biorąc pod uwagę ze na turnieju zabrakło Łukasza Pałysa i Andrzeja Czachora którzy nie mogli zagrać ze względu na regulamin który zabraniał grania zawodnikom którzy w ostatnim roku grali powyżej B-klasy rozgrywkowej. Zabrakło również w naszym składzie Jacka Tyczki którego wyeliminowała kontuzja. W końcowej klasyfikacji Oldboys Cmolas zajęli V miejsce co trzeba zaliczyć jako sukces. Może pozostaje troszkę niedosyt bo najlepsza czwórka była w naszym zasięgu. Dodatkowo Jan Kubik uznany został najstarszym zawodnikiem turnieju, a Adrian Pałys syn naszego kolegi wygrał konkurs rzutów karnych dla dzieci. Ogólnie zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze i występ na Korso Amator League pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Powiązana galeria: