Oldboys Dzikowiec --- Oldboys Cmolas 13:8 na Orliku.

W piątek (08.05.2015r.) o godzinie 18:00 na Orliku w Dzikowcu zmierzyły się drużyny Oldboys Cmolas i Oldboys Dzikowiec. Po zaciętym spotkaniu gospodarze- drużyna Dzikowca pokonała zespół z Cmolasu 13:8.

Po 20 minutach spotkania drużyna gości z Cmolasu prowadziła już 3:0. W drużynie gospodarzy widać było dużą nerwowość w poczynaniach w grze. Ale zmiana stron spowodowała, że gospodarze szybko odrobili straty i wynik spotkania uległ zmianie na korzyść gospodarzy 9:3. Kolejna zmiana stron to znów goście doszli do głosu i wynik był 10:7 dla drużyny z Dzikowca. Na ostatniej zmianie stron drużyna gospodarzy z Dzikowca nie pozwoliła wydrzeć sobie zwycięstwa i ostatecznie wygrała całe spotkanie 13:8. Częste zmiany stron podyktowane były tym, iż na jednej stronie boiska słońce świeciło prosto w oczy zawodnikom. Obie drużyny grały w następujących składach:

Oldboys Cmolas: Bogdan Obara, Sebastian Gul (2 gole), Stanisław Lubera, Henryk Mazur, Wojciech Piekarczyk (1 gol), Andrzej Jachyra, Andrzej Czachor (1gol), Jerzy Czachor, Andrzej Szkodziński (4 gole). Natomiast drużyna gospodarzy grała w następującym składzie: Wiesław Rymanowski (5 goli), Kazimierz Wit (3 gole), Antoni Borowski (1 gol), Łukasz Pederski (1 gol), Zbigniew Mytych (2 gole), Adam Sudoł, Mikołaj Fila (1 gol), Grzegorz Serafin i trener koordynator Andrzej Szczęch.