28 luty 2015 (godz. 13.10) Oldboys Zaczernie --- Oldboys Cmolas

28 luty 2015 (godz. 13.10)  Oldboys Zaczernie --- Oldboys Cmolas

W najbliższą sobotę (28.02) w ramach Korso Amator Cup Oldboys Cmolas spotkają się z drużyną Oldboys Zaczernie. Spotkanie odbędzie się w hali Kolbuszowskiego Liceum i będzie spotkaniem zamykającym rozgrywki grupowe turnieju o Puchar Prezesa AWR Korso.

Oldboys Zaczernie podobnie jak Oldboys Cmolas debiutuje w Korso Amator League.

Dla drużyny z Zaczernia nie będzie jednak to pierwszy turniej w tym roku. 11 stycznia 2015 w ramach Turnieju Star Cup w Tyczynie Oldboys Zaczernie wystąpił w turnieju Masters dla Oldboyów. Oldboje z Zaczernia osiągnął tam sukces zajmując III miejsce pokonując 3:2 Szarotkę Taxi Rzeszów w barwach której występują byli zawodnicy Stali Rzeszów.

Obecnie zespół Oldboys Zaczernie Występuje w Wiosennej Amatorskiej Lidze Piłkarskiej ALP rozgrywanej na hali w Tyczynie. Po dwóch kolejkach Oldboys Zaczernie są liderem rozgrywek.